Телефон приймання квартир Київ, перевірка будинків від АЛС ІнжинірингКиїв

(067) 157 25 28

Телефон приймання квартир Дніпро, перевірка будинків від АЛС ІнжинірингДніпро

(067) 328 33 20

Телефон приймання квартир Львів, перевірка будинків від АЛС ІнжинірингЛьвів

(099) 436 35 56

Карта будівельних інспекцій: приймання квартир, перевірка будинків від АЛС Інжиніринг

ПРО КОМПАНІЮ

«АЛС ІНЖИНІРИНГ» - КОМАНДА ЕКСПЕРТІВ У СФЕРІ ІНСПЕКТУВАННЯ ТА НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТУ НА БУДІВЕЛЬНИМ РИНКУ УКРАЇНИ В МІСТАХ КИЇВ, ДНІПРО, ЛЬВІВ.

ImageЦІЛІ КОМПАНІЇЦілі нашої компанії - надання незалежного будівельного аудиту - професійно, швидко, якісно, з мінімальними витратами для клієнта!

Ми створили високоякісний сервіс послуг в сфері незалежної будівельної інспекції: приймання квартир в новобудовах, технічний нагляд за ремонтом квартири, перевірка будівельних кошторисів, будівельна перевірка будинку перед покупкою, технічний нагляд за будівництвом будинку, приймання комерційних приміщень у забудовників.ЯКІСНИЙ СЕРВІСНаші будівельні інспектори завжди раді запропонувати Вам інспекційні рішення в будівельній сфері, в результаті яких замовник отримає виконання високої якості будівництва і подальшу економію при виконанні ремонтних робіт.

Володіючи високою кваліфікацією і необхідним інструментом фахівці «АЛС Інжиніринг» проведуть будівельний аудит для клієнтів під час приймання квартири в новобудовах, будинках або комерційного приміщення допоможуть виявити будівельні дефекти і заповнять всі необхідні документи необхідні для передачі претензій забудовнику.

ImageНАС РЕКОМЕНДУЮТЬ!

Наші замовники при зверненні до нас зберігають свій бюджет, так як економлять на майбутньому ремонті і відшкодовують вартість наших послуг мінімум в 2-3 рази!

Краща гарантія якості наших інспекційних послуг в сфері будівництва - це відгуки наших клієнтів!

«АЛС ІНЖИНІРИНГ» - КОМАНДА ЕКСПЕРТІВ У СФЕРІ ІНСПЕКТУВАННЯ ТА НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТУ НА БУДІВЕЛЬНОМУ РИНКУ УКРАЇНИ В МІСТАХ: КИЇВ, ЛЬВІВ, ДНІПРО.

НАШІ ЦІЛІ: - ВИВЕСТИ НА НОВИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РІВЕНЬ ЯКІСТЬ БУДІВНИЦТВА СТОЛИЧНОГО І ЗАМІСЬКОГО ЖИТЛА В НАШІЙ КРАЇНІ!

КИЇВ:

(067) 157 25 28

 

ДНІПРО:

(067) 328 33 20

 

ЛЬВІВ:

(099) 436 35 56

 

ВСІ КОНТАКТИ

Please publish modules in offcanvas position.