Телефон приймання квартир Київ, перевірка будинків від АЛС ІнжинірингКиїв

(067) 157 25 28

Телефон приймання квартир Дніпро, перевірка будинків від АЛС ІнжинірингДніпро

(067) 328 33 20

Телефон приймання квартир Львів, перевірка будинків від АЛС ІнжинірингЛьвів

(099) 436 35 56

Карта будівельних інспекцій: приймання квартир, перевірка будинків від АЛС Інжиніринг

ПРИЙМАНЯ КВАРТИР В НОВОБУДОВАХ: КИЇВ, ДНІПРО, ЛЬВІВ

ПРОФЕСІЙНА ДОПОМОГА ВІД БУДІВЕЛЬНИХ ІНСПЕКТОРІВ

Приемка квартир в новостройках, прием квартиры у застройщика Киев, Днепр, Львов

На первинному ринку нерухомості 95% квартир в новобудовах здаються з дефектами! Саме тому до приймання квартири у забудовника - потрібно поставитися відповідально. Після підписання акту прийому-передачі квартири, претензії інвестора до забудовника за знайдені будівельні дефекти не будуть виправлені.

Це означає, що вся відповідальність і вирішення виниклих проблем лягають на плечі новоспечених господарів, які в більшості своїй не мають кваліфікації і досвіду для усунення будівельних і технічних дефектів в квартирі. Тоді виникають зайві непередбачені витрати на майбутній ремонт квартири і зіпсований настрій.

Щоб убезпечити себе від наслідків роботи недобросовісних будівельників забудовників, зберегти свій час, нерви і бюджет, необхідно заздалегідь підготуватися до етапу приймання квартири у забудовника і замовити професійне приймання з допомогою будівельних інспекторів.

Запросіть нашого експерта, і Вам не доведеться виправляти чужі помилки за свій рахунок!

Замовити консультацію інспектора АЛС Інжиніринг

Ваша заявка успішно відправлена!

Дякуємо за звернення в компанію "АЛС Інжиніринг". Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом!

ПРИЙМАЮЧИ КВАРТИРУ У ЗАБУДОВНИКА РАЗОМ З НАМИ,
ВИ ОТРИМАЄТЕ:

  • Комплексну професійну перевірку майбутнього житла: жоден будівельний дефект при прийманні квартири у забудовника не вислизне від погляду наших досвідчених інспекторів;

  • Отримаєте 100% підтримку і грамотну консультацію в рішенні подальшого усунення будівельних дефектів і технічних питань з забудовником. Ми завжди на захисті інтересів замовника!

  • А також ряд інших переваг )

НАШІ ПОСЛУГИ ПРИ ПРИЙМАННЯ КВАРТИРИ

1-й ЕТАП


ВИЯВЛЕННЯ БУДІВЕЛЬНИХ ДЕФЕКТІВ

Оцінка рівності стін і підлоги, геометрії кутів між стінами, укосів в віконних і дверних отворах, правильності монтажу, наявність тріщин, перепадів, напливів, відхилень, цілісність і працездатність інженерних систем, якість оздоблювальних робіт. Весь аудит проводиться за допомогою спеціалізованого обладнання

2-й ЕТАП


КОНТРОЛЬНІ ЗАМІРИ ПЛОЩІ КВАРТИРИ

На підставі отриманих даних наш фахівець визначить площу кожного приміщення і квартири в цілому, складе план-схему, звірить результати розрахунків з даними БТІ та цифрами, зазначеними в договорі із забудовником.

3-й ЕТАП


КОНСУЛЬТАЦІЯ
ТА ЕКСПЕРТНА ПІДТРИМКА

Наші будівельні інспектори дадуть відповідь на всі питання і нададуть необхідні консультації. Також вони допоможуть правильно заповнити акт огляду в офісі заселення забудовника, зроблять оцінку виявлених порушень і дефектів, розкажуть про нюанси підписання акту прийому-передачі житла та інших документів.

4-й ЕТАП


СКЛАДАННЯ ДЕФЕКТНОГО ЗВІТУ

За результатами приймання квартири наш експерт, в разі виявлення порушень, внесе їх в дефектний звіт, на паперовому або електронному носії, пояснить значення кожного пункту. Дефектний звіт передається забудовнику для подальшого усунення будівельних дефектів.

БУДІВЕЛЬНІ ІНСПЕКТОРИ ПЕРЕВІРЯЮТЬ:

САНТЕХНІКУ

САНТЕХНІКУ

Проводиться перевірка правильності установки сантехнічного обладнання, роботи запірної арматури, монтажу місць з'єднань на відсутність протікання, правильності установки радіаторів опалення, працездатності терморегуляторів.
ПІДЛОГУ, СТЯЖКУ, ПЛОЩИНИ СТІН

ПІДЛОГУ, СТЯЖКУ, ПЛОЩИНИ СТІН

Підлоги, стелі і стіни перевіряються на предмет наявності тріщин, перепадів, перевищення відхилень по горизонтальній і вертикальної осі. Стяжка підлоги повинна відповідати будівельним нормам і не містити порожнечі. Також перевіряється наявність деформаційних швів, якість закладення швів в перегородках, вертикальність прорізів вікон і дверей, наявність демпферної стрічки по периметру.
ЕЛЕКТРИКУ

ЕЛЕКТРИКУ

Перевірка якості монтажу електрозабезпечення: рівеня напруги; встановлення автоматів; електричного лічильника; працездатність розеток/вимикачів; якість встановлення розеток/вимикачів.
ВІКОННІ ТА ДВЕРНІ РАМИ

ВІКОННІ ТА ДВЕРНІ РАМИ

Перевіряємо віконні та дверні блоки на предмет вертикальності установки і відповідність горизонтальним осях огороджувальних конструкцій, правильності їх монтажу і наявності кріпильних анкерних елементів по периметру рам, цілісності і працездатності запірної фурнітури, ущільнень і герметизуючих елементів, якість установки відливів і підвіконь, наявність заглушок, петель і інших деталей конструкцій.
ВЕНТИЛЯЦІЮ

ВЕНТИЛЯЦІЮ

Перевірка тяги вентиляції (відсутність / зворотна тяга), перевірка величини повітрообміну в приміщеннях квартири на відповідність діючим будівельним нормам, перевірка відсутності в вентиляційні отвори будівельного сміття.
СКЛОПАКЕТИ ТА СКЛІННЯ

СКЛОПАКЕТИ ТА СКЛІННЯ

Перевірка цілісності склопакетів і сендвіч панелей (тріщини, подряпини, окалини), перевірка ущільнювачів гумок склопакетів, перевірка роботи фурнітури, перевірка цілісності рам і стулок вікон (тріщини, подряпини, інші ушкодження), наявність кріпильних анкерів по периметру вікна, наявність заглушок петель і підвіконь.

НАШІ БУДІВЕЛЬНІ ІНСПЕКТОРИ
НА ПРИЙМАННІ КВАРТИР

ЧОМУ НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ

Приемка

Більше 10 років досвіду будівельних інспекцій на ринку нерухомості

Image

Більше 60 житлових комплексів перевірено нашими інспекторами

Image

Більше 12 млн. грн. заошкоджено нашими замовниками

ПРИКЛАДИ ВИЯВЛЕНИХ БУДІВЕЛЬНИХ ДЕФЕКТІВ
ПРИ ПРИЙМАННІ КВАРТИР В НОВОБУДОВАХ

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ПРИЙМАННЯ КВАРТИРИ

Залиште заявку і наші будівельні інспектори будуть раді проконсультувати Вас особисто!

Image

НАШI БУДIВЕЛЬНI IНСПЕКТОРИ
НАДАДУТЬ ВАМ IНДИВIДУАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦIЮ!

ВАША ЗАЯВКА ВІДПРАВЛЕНА!

Дякуємо за звернення в компанію "АЛС Інжиніринг". Наші менеджери розглянуть Ваше звернення і зв'яжуться з Вами найближчим часом!

«АЛС ІНЖИНІРИНГ» - КОМАНДА ЕКСПЕРТІВ У СФЕРІ ІНСПЕКТУВАННЯ ТА НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТУ НА БУДІВЕЛЬНОМУ РИНКУ УКРАЇНИ В МІСТАХ: КИЇВ, ЛЬВІВ, ДНІПРО.

НАШІ ЦІЛІ: - ВИВЕСТИ НА НОВИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РІВЕНЬ ЯКІСТЬ БУДІВНИЦТВА СТОЛИЧНОГО І ЗАМІСЬКОГО ЖИТЛА В НАШІЙ КРАЇНІ!

КИЇВ:

(067) 157 25 28

 

ДНІПРО:

(067) 328 33 20

 

ЛЬВІВ:

(099) 436 35 56

 

ВСІ КОНТАКТИ

Please publish modules in offcanvas position.